Kraunama...
Nuotrauka
Ieškoma prekių
Scroll
Klausimai - atsakymai
Tai yra pagalba pirkėjui, jeigu iškylą klausimų, pirmiausia atsakymų ieškokite čia.
Pirkimas
Kaip pirkti prekes?
Išsirinkite norimą ar norimas prekes, susidėkite į krepšelį. Spauskite ant krepšelio el. parduotuvės viršuje arba jeigu esate savo pirkinių krepšelyje, spauskite mygtuką "užsakyti". Pasirinkite užsakymo lange kaip pirksite (kaip registruotas narys ar be registracijos). Jeigu jau esate užsiregistravęs pasirinkite savo pristatymo adresą, jeigu be registracijos - suveskite pristatymo informaciją. Toliau pasirinkite apmokėjimo ir pristatymo opcijas. Paskutinis žingsnis peržiūrėti jūsų užsakymo informaciją ir pateikti užsakymą.
Kodėl po užsakymo pateikimo nenukreipia į apmokėjimą?
Po jūsų užsakymo pateikimo, jūsų užsakymas perduodamas elektroninės parduotuvės sandėlio darbuotojams. Sandėlio darbuotojai pirmiausia sutikrinimą jūsų užsakytų prekių kiekių faktinius likučius sandėlyje. Po sutikrinimo jūs gausite į savo nurodytą el. paštą patvirtinimą ir nuorodą į savo užsakymą. Užėję ant nuorodos ir patekę į savo užsakymą, galėsite apmokėti užsakymą.
Kokie yra apmokėjimo būdai?
Atsiskaityti už prekes galite šiais būdais:
Paysera.lt (elektroninės bankininkystė),
PayPal,
Atsiskaitymas grynais kurjeriui, pristačius prekes (ne visada).
Kada reikia apmokėti už prekes?
Apmokėti už prekes reikia, po užsakymo pateikimo, kai elektroninės parduotuvės sandėlio darbuotojai sutikrina jūsų užsakytų prekių kiekių faktinius likučius sandėlyje. Po sutikrinimo jūs gausite į savo nurodytą el. paštą patvirtinimą ir nuorodą į savo užsakymą. Užėjo ant nuorodos ir patekę į savo užsakymą, galėsite apmokėti.
Pristatymas
Kokie kurjeriai pristato prekes?
Prekes pristato:
DPD Kurjeris.
Per kiek laiko prekės pristatomos?
Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytų adresų visoje Lietuvos (išskyrus Kuršių Neriją) per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.
Prekės pristatomos nuo 8:00 iki 17:00 val.
Prieš atvykstant kurjeris su Pirkėju susisiekia užsakymo metu nurodytu kontaktiniu telefonu ir/arba SMS žinute.
Kuršių Nerijoje prekės pristatomos pagal individualų susitarimą su Pirkėju.
Grąžinimas
Kaip grąžinti prekes?
Pirkėjui suderinus su Pardavėju visas prekės/ių grąžinimo sąlygas, Pirkėjas pateikia elektroninę grąžinimo formą, kurioje nurodo Prekės trūkumus (jei prekė nekokybiška), prideda gautos prekės nuotraukas ir nurodo grąžinimo priežastis bei pateikia prekės pirkimą-pardavimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą.
Kas apmoka prekių grąžinimą?
Jeigu grąžinama nekokybiška prekė, Skelbimo aprašymo neatitinkanti prekė, ar gauta ne ta prekė, kuri buvo publikuojama Skelbime, siuntimo išlaidas dengia Pardavėjas.
Jeigu grąžinima Prekė netinka Pirkėjui dėl jo kaltės, siuntimo išlaidas dengia Pirkėjas.
Kada prekės nėra grąžinamos?
Negalima grąžinti, kai yra praėjęs prekės pakeitimo arba grąžinimo terminas.
Negalima grąžinti, kai prekės pakuotė pažeista, prekė sugadinta, praradusi prekinę išvaizdą, pažeistos etiketinės, nuplėštos apsauginės plėvelės ir kita.